Mint ismert, szerdán brutálisan meggyilkolták Charlie Kirköt, a neves jobboldali politikai aktivistát.

A gyalázatos merényletre a Kutyapárt XI. kerületi képviselője, Jánosi Gergő olyan arcátlan és gyomorforgató módon reagált a közösségi oldalán, hogy az ember szava szinte elakad. A Facebookon egy gyalázkodó képet osztott meg, amely gúnyosan kiparodizálja az áldozat arcát, és a következő, felirattal éktelenkedik angolul:
Le a fasisztákkal!”
„Konklúzióként annyit, hogy emberünk aktívan küzdött és tett egy olyan ideológiáért, ami végül a vesztét okozta. Az élet legnagyobb ellenérve történt egy olyan emberrel, aki ünnepelte a gázai mészárlásokat, és szerinte nem kell szabályozni a fegyvereket. Ide vezet a társadalom hergelése, csak sose gondolta volna, hogy rajta csattan. Áldozata lett annak, amit ö aktívan és örömmel generált” – tette hozzá kommentben Jánosi.

(Mandiner)
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
