2025. december 26. - István
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Budai Gyula ismét feljelentette Tokatábornokot

Feljelentette Budai Gyula Ruszin-Szendi Romuluszt, miután kiderült, nemcsak Szeghalmon, hanem egy másik tiszás fórumon is fegyver lehetett a volt vezérkari főnöknél. A helyzetet súlyosbítja, hogy Magyar Péter honvédelmi tanácsadója közelében fiatalkorúak is voltak.

Rendzavarás szabálysértés gyanújával tett feljelentést az Országos Rendőr-főkapitányságon (ORFK) Budai Gyula Ruszin-Szendi Romulusz újabb fegyverbotránya ügyében – értesült a Magyar Nemzet.

 A miniszteri biztos feljelentése előzményeként leírta, egy Szeghalmon készült videófelvétel alapján úgy tűnik, hogy Magyar Péter embere fegyvernek látszó tárggyal (azóta kiderült, hogy kézifegyverrel) ment a Tisza Párt egyik rendezvényére, miközben „szeretetországról” papolt a hallgatóságnak. Magyar Péter azóta már beismerte: valóban fegyver volt a vezérkari főnöknél. Az ügyben szabálysértési eljárás indult. Ruszin-Szendi fegyverét pedig lefoglalta a rendőrség. 

Budai a hatóságnak azt írta, sajtóinformációk szerint egy másik tiszás rendezvényen is látszott a felvételeken, hogy fegyvernek látszó tárgy van Magyar Péter bizalmasánál, mindezt úgy, hogy a közelében fiatalkorúak is voltak.

Mindezek miatt tett Budai Gyula feljelentést.

„Viszket a tenyerem“!

Érdemes felidézni, hogy 

a korábbi vezérkari főnök többször is utalt arra, hogy a hatalom megszerzésére utcai akciókat tart szükségesnek,

és akár erő alkalmazására is készen állna. Egy alkalommal pedig Ruszin-Szendi arról beszélt:

„Rengeteg indulat, gyűlölet van bennünk. […] Akkor tudunk valóban dolgozni, ha nem kényszerítenek minket arra, hogy magyar ember magyar emberre emelje a kezét“.

Magyar Péter és Ruszin-Szendi előszeretettel prédikálnak a szeretetországról, miközben árad belőlük az arrogancia, az erőszak.

Rendszeresen fenyegetik ellenfeleiket, és szinte lincshangulatig szítják az indulatokat.

Ruszin-Szendi Romulusz a Tisza Párt hajdúsámsoni fórumán pedig így fenyegetőzött: „Viszket a tenyerem, és ki is vagyok képezve rá. Meg tudnám csinálni“!

(MNO)

#feljelentés #Ruszin-Szendi #Budai Gyula

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!