Várhatóan pénteken jelenti be a Gödény György-féle Normális Élet Pártja, hogy a 2026-os országgyűlési választásokon is elindul.

Négy éve 39 720 szavazattal 0,70 százalékot sikerült elérniük, amivel épp lecsúsztak az állami támogatásról.
Ennek ellenére a pénteki eseményről szóló meghívójukban eredményesnek értékelik a 4 évvel ezelőtti eredményt, ezért idén már 80 helyett mind a 106 választókerületben képviselőjelöltet állítanának. Igaz, a Nemzeti Választási Iroda eddig csak 10 jelöltjüket vette nyilvántartásba.
„Idén is csak mi leszünk az egyetlen párt, amely kívülállóként indul a mainstream politikai pártokkal szemben, és 36 év után először fog megtörténni, hogy a nép a NÉP-re szavaz és ott leszünk a mérleg nyelveként a parlamentben” – ígérik.
