2026. március 09. - Franciska,Fanni
Időjárás ikon 10°
EUR 391.29 :
USD 338.05 :

Kövér László Szabó Tímeának: Még utoljára kikiabálhatja magát, mielőtt végleg távozik a törvényhozásból

Súlyos vádakkal és személyeskedő vitával zárult Szabó Tímea hétfői parlamenti szereplése.

A balliberális képviselőnő élesen bírálta a kabinetet, kijelentve: a kormány családbarát politikájából mára csupán a „pedofil barátok” védelme maradt meg, ezért az ország vezetésének távoznia kell. 

A vádakra Rétvári Bence államtitkár válaszolt, aki szerint a politikus ugyanúgy távozik az ülésteremből, ahogy érkezett: féligazságokkal és alaptalan vádaskodással.

A vita parázs hangulatát Kövér László házelnök szokatlan közbevetése tette teljessé: 

a folyamatos bekiabálásokra reagálva engedélyezte Szabónak, hogy „utoljára még kiabálja ki magát”, mielőtt végleg elhagyja a törvényhozást. 

#parlament #Szabó Tímea

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!