2026. április 19. - Emma
Időjárás ikon
EUR 363.87 :
USD 308.52 :

Robbanás történt éjszaka egy németországi aluljáróban, egy ember meghalt

Robbanás történt röviddel éjfél után a nyugat-németországi Völklingen egyik gyalogos aluljárójában – írja az MTI. A rendőrség közlése szerint a robbanásban egy ember meghalt, négyen súlyosan megsérültek. Völklingen mintegy 40 ezer lakosú város a Saar-vidéken, Saarbrücken közelében.

A hatóságok a robbanás utáni percekben több bejelentést is kaptak. A helyszínre érkező rendőrök öt férfit találtak az aluljáróban; egyikük a helyszínen meghalt, négyen súlyosan megsérültek, közülük ketten életveszélyes állapotban vannak. A sérülteket kórházba szállították.

A területet lezárták, a helyszínen paravánokat állítottak fel. A rendőrség szerint a lakosságot nem fenyegeti veszély. A nyomozók szerint a robbanást emberi tevékenység okozta, egyelőre azt vizsgálják, hogy milyen tárgy robbant fel. A bűncselekmény lehetőségét sem zárják ki.

#Németország #robbanás #aluljáró

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!