2026. február 07. - Tódor,Rómeó
Időjárás ikon
EUR 378.61 :
USD 321.07 :

„Menjetek a kordonok közé, birkák!” – bégettek az ellentüntetők a DPK-gyűlésre érkezőkre Szombathelyen

A Digitális Polgári Kör szombathelyi háborúellenes gyűlésén a résztvevők teljes mértékben egyetértettek abban, hogy a béke és a háború elkerülése a legfontosabb, de a helyi politikai erőviszonyokról már megoszlottak a vélemények.

A kormány szempontjából nehéz terepen tartotta szombati háborúellenes gyűlését a Digitális Polgári Kör. 

A gyűlés elején megjelentek az ellentüntetők a Haladás csarnokának főbejáratához vezető gyaloghíd előtt. A regisztrációt konkrétan a főbejáratnál tartották, de addig sem a tüntetők, sem a sajtó munkatársai nem mehettek fel. 

Ellentüntetőkből nem volt túl sok, szám szerint kettő. 

Amikor érkezett egy nagyobb csoport a gyűlésre, a tüntetőknek nem is kellett több.

Most mennek fel a birkák. Menjetek a kordonok közé, birkák! – ordibálták, majd bégettek az érkezőknek a tüntetők.

Erre volt, aki tisztelettudóan válaszolt a csoportból, de volt, aki egy fokkal erőteljesebben vágott vissza. 

„Szép fiatalok vagytok, 80 és a halál között” 

– reagálta rá a tüntető. 

#Szombathely #DPK

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!